Burak Sergen aldatıldığını öğrendi!

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindorukun yer aldığı Sadakatsiz dizisinin yıldızı Burak Sergen, 4 ay önce evlendiği 32 yaşındaki eşi Nihan Ünsal’ın kendisini İzmirli bir iş insanıyla aldattığını öğrendİ.

Burak Sergen aldatıldığını öğrendi!
04 Ekim 2021 - 18:33

Nisan ayında koronovirüse yakalanan, 46 gün tedavi gördüğü hastanede entübe edilen Burak Sergen’e bir büyük şok da haziran ayında evlendiği eşi Nihan Ünsal'dan geldi.

4 ay önce Nihan Ünsal'la evlenmişti, ihanetle sarsıldı... Burak Sergen'e büyük şok - Sayfa:2

Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterine hayat veren usta oyuncu Burak Sergen, koronavirüsten sonra şimdi de ihanet haberiyle sarsıldı.


4 ay önce Nihan Ünsal'la evlenmişti, ihanetle sarsıldı... Burak Sergen'e büyük şok - Sayfa:6

Nisan ayında koronaya yakalanan usta oyuncu yoğun bakıma kaldırılmış ve entübe edilmiş, 46 gün hastanede tedavi görmüştü.

Rol aldığı Sadakatsiz dizisine tedavi gördüğü hastaneden görüntülü aramayla katılan Burak Sergen, 24 Mayıs’ta taburcu olmuştu.

 Sergen’in taburcu olduktan sonra yaptığı ilk iş, 2019’dan beri birlikte olduğu nişanlısı Nihan Ünsal’la evlenmek oldu.
4 ay önce Nihan Ünsal'la evlenmişti, ihanetle sarsıldı... Burak Sergen'e büyük şok - Sayfa:10

Kendisinden 28 yaş küçük Nihan Ünsal’la aile arasında gerçekleşen nikah töreni 4 Haziran 2021’de Sergen’in evinde gerçekleşmişti.

 

Çok mutlu olduğunu dile getiren Burak Sergen, "Birlikte sonuna kadar gideceğim insanı buldum. Bu hastalığı atlattığım an Nihan'ın hemen soyadımı taşıması için gereken protokolü gerçekleştirdik" demişti.

Ancak Burak Sergen evliliğinde sonuna kadar gidemediği gibi 4 ay gibi kısa süre sonrasında ihanetle sarsıldı.

60 yaşında olan Burak Sergen, 32 yaşındaki eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldattığını öğrendi.


İlk eşi Işıl Sergen’den 2018 yılında boşanan ve o dönem 15 milyon tazminat ödeyen Burak Sergen, Nihan Ünsal’la evliliğinde ise ihanet haberiyle sarsıldı. Eşinden bir süredir şüphelenen Burak Sergen, eşi Nihan Ünsal’ın ilişkisini belgeletti.
4 ay önce Nihan Ünsal'la evlenmişti, ihanetle sarsıldı... Burak Sergen'e büyük şok - Sayfa:8


Nihan Ünsal, İzmirli bir iş insanıyla aynı eve girerken görüntülendi.

Eşi Nihan Ünsal’ın ilişkisini belgeletti

Boşanmak için harekete geçti

Bu haberin ortaya çıkması ve ilişkinin fotoğraflarla kanıtlanması üzerine Burak Sergen boşanmak için hemen harekete geçti. 

Sergen’in boşanma işlemlerine başlaması için avukatına talimat verdiği, fotoğrafların dava dosyasına eklenmesini istediği bilgisine ulaştı.

Çiftin yakın çevresi, Burak Sergen’in hastanede yattığı ve entübe edildiği dönemde de Nihan Ünsal’ın ilişkisinin olduğunu iddia ederken, haziranda yapılan evliliğin de bu ihanet üzerine kurulduğunu söyledi.

Kaynak: Medyatava


YORUMLAR

  • 0 Yorum