Sıla, Sinem Kobalı Instagramdan sildi! Sebebi ise sevgilisi İlker Kaleli

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla İlker Kaleli ile aşk yaşadığını ilan eden Sıla Gençoğlu, son hamlesiyle kafa karıştırdı. Sıla, ilişkisini duyurduktan sonra ilk hamlesini uzun yıllar İlker Kaleli ile aşk yaşayan Burçin Terzioğlu için yaptı. Şarkıcı, Terzioğlu ile yakın arkadaş olan Sinem Kobalı Instagramdan sildi.

Sıla, Sinem Kobalı Instagramdan sildi! Sebebi ise sevgilisi İlker Kaleli
28 Mayıs 2021 - 11:53

2021'in başında Hazer Amani ile tek celsede boşanan Sıla Gençoğlu, 2 gün önce sosyal medya hesabından paylaşım yaparak oyuncu İlker Kaleli ile aşk yaşadığını ilan etti. Sıla, Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı Instagram'dan silerek gündeme geldi.

SİNEM'İ SİLDİ

Magazin gündemini sallayan bu ilan-ı aşkın ardından sürpriz bir gelişme yaşandı. Sıla, Kaleli'nin eski sevgilisi Burçin Terzioğlu'nun en yakın arkadaşı Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi. İddiaya göre; Sıla, Burçin Terzioğlu ile yakın dost olan Sinem Kobal'la arasına mesafe koydu. Kobal ve eşi Kenan İmirzalıoğlu, Sıla ve Hazer'in evde yapılan ve sınırlı sayıda davetlinin olduğu nikah törenin gidenler arasındaydı.

 

Sıla, Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi! Sebebi ise sevgilisi İlker Kaleli

SILA, AŞKINI İLAN ETMİŞTİ

Kaleli ile aşkını ilan eden Sıla, "Diyecek afili söz çok... Fakat söze ne hacet. Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın" ifadelerini kullanmıştı.

Sıla, Sinem Kobal'ı Instagram'dan sildi! Sebebi ise sevgilisi İlker Kaleli

YORUMLAR

  • 0 Yorum